تایید نیمی از پرونده های بورسیه

پرونده های بورسیه

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: پرونده تجدید نظر ۳۰۰ نفر از دانشجویان بورسیه بررسی شده و بر اساس آن حدود ۵۰ درصد پرونده ها بدون مشکل

هستند.

علی اصغر زارعی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت بررسی پرونده های تجدید نظر دانشجویان بورسیه گفت: ما تا کنون حدود ۳۰۰ پرونده تجدید نظر را بررسی کرده ایم مابقی را نیز تلاش کردیم که دراختیار ما قرار دهند که با مقداری ممانعت مواجه شدیم.

وی ادامه داد: دربین این ۳۰۰ پرونده تجدید نظر، مشکل تعدای زیادی از پرونده‌ها رفع شده که ما موظف به اعلام نیستیم و وزارت علوم خود اعلام خواهد کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در بررسی پرونده‌های تجدید نظری که صورت گرفت، مسئولان ذی ربط خود پذیرفتند تعدادی از اشکالات وارد نبوده است.

وی ادامه داد: به عنوان مثال برخی از این افراد مشکل اشتغال همزمان داشتند که مسئولان ذی ربط با ارایه دلایل و پاسخ لازم از سوی این افراد پذیرفتند که مشکل اشتغال همزمان نداشته‌اند و مشابه این موارد نیز وجود دارد.

عضو کمیته تجدید نظر بورسیه ها افزود: در مورد برخی از پرونده‌ها کمیته تصمیم گرفته و ما بعد از بررسی این پرونده ها درخواست کرده ایم پرونده دوباره خوانده شود  چون حکمی که برای آن اعلام شده قابل تغییر است.

وی درخصوص تعداد پرونده های تجدید نظر گفت: ما خواستار بررسی تمام پرونده‌های بورسیه اعم از تجدید نظر و غیرتجدید نظر هستیم ولی مقداری ممانعت از سوی سازمان امور دانشجویان دراین خصوص وجود دارد .

وی با بیان اینکه از بین ۳۰۰ پرونده بررسی شده حدود ۵۰ درصد بدون مشکل هستند افزود: بررسی مابقی پرونده ها برای سال آتی باقی مانده است.

تایید نیمی از پرونده های بورسیه

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید