پرداخت پژوهانه دانشجویان دکتری به صورت وام

آخرین جزئیات پژوهانه دانشجویان دکتری اعلام شد

در چهل و هشتمین جلسه ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور، آخرین جزئیات پرداخت «پژوهانه» به دانشجویان دکتری ارائه شد.

دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی در ابتدای این جلسه که به ریاست دکتر محمدرضا مخبر دزفولی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد، گزارشی از دیدار مدیران این نهاد با مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» ارائه کرد.

وی در این گزارش با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» مبنی بر لزوم فعالیت جهاد دانشگاهی در حوزه فناوری‌های خاص، گفت: رهبر معظم انقلاب «مدظله‌العالی» نقش جهاد دانشگاهی را در پیشرفت علمی و فناوری کشور بسیار مهم ارزیابی فرمودند.
 پژوهانه دانشجویان دکتری
در ادامه جلسه، معاون پژوهشی وزیر علوم نیز گزارشی از نحوه پرداخت پژوهانه تحصیلی ارائه کرد.

دکتر وحید احمدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی  گفت: طبق توافق منعقده بین وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مبالغ پرداخت شده تحت عنوان پژوهانه به دانشجویان دکتری در قالب تسهیلات درخواهد آمد و دانشجوی دکتری بعد از فارغ التحصیلی این مبلغ را به صورت اقساط بازپرداخت می‌کنند.

دستور بعدی جلسه ستاد راهبری موضوع «ساماندهی مسؤولیت و اختیارات هیأت امنای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی» بود که پس از ارائه سیاست‌های تدوین شده در دبیرخانه ستاد راهبری اعضا به بیان نظرات در مورد این موضوع پرداختند.

پرداخت پژوهانه دانشجویان دکتری به صورت وام

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید