پیمان خواهرخواندگی بین دانشگاههای ایران و روسیه

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بین الملل از خواهر خواندگی دانشگاههای برتر کشور با دانشگاه های روسیه خبر داد.

حسین سالار آملی با بیان این مطلب که برخی از روسای دانشگاه های بزرگ کشور اوایل آبان ماه، به کشور روسیه اعزام خواهند شد، گفت: بزرگترین دانشگاه روسیه پذیرای روسای دانشگاه های بزرگ کشورمان خواهد بود.

وی ادامه داد: دانشگاه تهران برنامه ریزی این سفر را برعهده گرفته و همکاری بین دانشگاه‌های داخل کشور و کشور روسیه را پیش می برد.

قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بین الملل افزود: نگاه ما این است که دانشگاه‌های بزرگ کشورمان و دانشگاه های روسیه به صورت خواهر خواندگی با هم برنامه ریزی کرده و مسایل آموزشی و پژوهشی را پیش ببرند.

وی درخصوص سفر برخی از روسای دانشگاه‌ها به کشور ایتالیا نیز گفت: کمیته ای بین ایران و ایتالیا تشکیل شده که همکاری ایران و ایتالیا را پیش می برد که یکی از مباحث این کمیته نشست روسای دانشگاه‌های دو کشور است.

لینک خبر

پیمان خواهرخواندگی بین دانشگاههای ایران و روسیه

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید