کنکور دکتری ۹۳ بدون تغییر و کنکور دکتری 94 با تغییرات

ابوالفضل حسنی مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم درباره آخرین تصمیمات در خصوص برگزاری کنکور دکتری سال ۹۳، گفت: کنکور دکتری ۹۳ بدون تغییر برگزار می شود اما در برخی مواد درسی تغییرات و بازنگری هایی ایجاد شده است.

وی در گفت وگو با مهر با بیان اینکه هیچ تغییر قابل ملاحظه ای در محتوای کنکور دکتری ۹۳ اعمال نمی شود، گفت: کنکور دکتری ۹۳ طبق روال سال ۹۲ برگزار خواهد شد اما در مواد برخی دروس تغییراتی ایجاد شد و حتی از نظر عنوان درسی هم سعی کردیم اختلالی در خروجی امسال اعمال نشود چون داوطلبان باید از کم و کیف محتوای درس اطلاع پیدا می کردند اما این اتفاق نیفتاد.

ابوالفضل حسنی مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم تحقیقات و ففناوری ادامه داد: به این دلیل که داوطلبان از این تغییرات زودتر از موعد اطلاع نیافتند، اتفاق جدیدی در کنکور ۹۳ نمی افتد.
کنکور دکتری ۹۳ بدون تغییر و کنکور دکتری 94 با تغییرات
وی ادامه داد: بعد از برگزاری کنکور ۹۳، تغییرات جدید برای پذیرش دانشجوی دکتری در کنکور ۹۴ اعمال خواهد شد.

ابوالفضل حسنی مدیر کل دفتر گسترش وزارت علوم تحقیقات و ففناوری درباره ظرفیت پذیرش دانشجو در پذیرش کنکور دکتری ۹۳، اظهار داشت: ظرفیتها برای کنکور ۹۳ نهایی نشده اما مطابق با روال گذشته درصدی بر اساس افق چشم انداز ۱۴۰۴ و برنامه پنجم توسعه به میزان پذیرش دانشجو افزوده می شود.

کنکور دکتری ۹۳ بدون تغییر و کنکور دکتری 94 با تغییرات

مطالب پیشنهادی دیگر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

به سایت مرجع آزمون دکتری خوش آمدید

برای دریافت جدیدترین اخبار آزمون دکتری و دریافت آنی نمونه سوالات استعداد تحصیلی و زبان عمومی دکتری همراه با پاسخ های تشریحی ایمیل خود را وارد کنید